Radi vás privítame v našich nových priestoroch s rozlohou cca 800m2. Okrem omnoho väčších priestorov na samotné cvičenie kde pribudnú nové stroje, jednoručné činky a lavičky, rozšírime aj ponuku kardio strojov (bežiace pásy, pohyblivé schody, pohyblivá rebrina…..). V čom sa ale budeme odlišovať od ostatných fitnesscentier je samostaný kompletne vybavený priestor na CROSSFIT/SPARTAN ZONE, kde vám bude k dispozícii okrem profesionálnej multifunkčnej konštrukcie aj vzpieračské pódium, lano na šplh, záťažové sane, bedne, bradlá, kettlebely, sandbagy ……..

Opäť do našej ponuky zaradíme aj rôzne druhy SKUPINOVÝCH CVIČENÍ (jumping, pilates, zumba, tabata….). Dúfame, že sa nám podarí nájsť kvalitných inštruktorov a môcť tak ponúknuť aj cvičenie pre deti.

Samozrejme myslíme aj na našich najmenších a pre nich bude k dispozícii samostatný DETSKÝ KÚTIK, kde sa detičky budú môcť zabaviť, kým ich rodičia budú cvičiť. Ten bude vybavený profesionálnou konštrukciou s pestrou ponukou atrakcií na hranie, kuchynkou a TV zónou, kde budú premietané rozprávky.

V nových priestoroch budete môcť kompletne zrelaxovať vaše telo v SAUNÁCH (fínska a infra) s oddychovou zónou. S uvoľnením svalstva vám radi pomôžu naši MASÉRI.  V prípade, že budete v zimných mesiacoch pociťovať nedostatok bronzu, budete ho môcť získať vo vertikálnom SOLÁRIU.

TEŠÍME SA NA VÁS.

 • BONUS KLUB

  bez poplatkov a viazanosti

  Členom sa stanete pri zakúpení permanentky.
  viac
 • ESHOP

  výhodné ceny

  Špecializovaný obchod so širokou ponukou.
  do obchodu
 • NOVINKA

  - sauny, solárium
  - crossfit/spartan zone
  - skupinové cvičenia
  - detský kútik
  - masáže
  viac